Wij zijn van maandag t/m zaterdag geopend, uitsluitend op afspraak.

★★★★★ 7.000+ tevreden klanten

Levenslange garantie op autoruiten blinderen

Beste prijs-kwaliteit

Velgen Spuiten / Poedercoaten

Professioneel Velgen Spuiten of Poedercoaten | Strak & Duurzaam Resultaat

Welkom op de website van de Blindeer Koning. Hier ontdek je alles over ons bedrijf en de services die wij aanbieden, zoals het wrappen van auto’s en het spuiten van velgen.

Velgen spuiten en poedercoaten bij Blindeer Koning

Welkom bij Blindeer Koning. Hier ontdek je alles over onze diensten, van autovelgen spuiten en poedercoaten tot complete autostyling zoals ramen tintenwrappen en AlloyGator velgbescherming.

Professioneel velgen spuiten, poedercoaten en velgen reparatie bij Blindeer Koning. Als ervaren velgenspecialist zorgen wij ervoor dat beschadigde velgen er weer als nieuw uitzien. Heb je last van krassen, stoeprandschade of corrosie op jouw lichtmetalen velgen? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Met moderne apparatuur en hoogwaardige velgenlak zorgen wij voor een strak, duurzaam en stijlvol resultaat dat perfect aansluit bij de uitstraling van jouw auto.

Of je nu kiest voor het spuiten van een velg in een specifieke kleur, het volledig herstellen van velgen door middel van reparatie of het laten poedercoaten van je velgen, bij ons krijg je altijd topkwaliteit. Het proces bestaat uit reinigen, stralen, schuren, het aanbrengen van primer en meerdere lagen lak of poedercoating. Zo weet je zeker dat het eindresultaat niet alleen mooi oogt, maar ook bestand is tegen dagelijks gebruik en weersinvloeden.

Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een vrijblijvende offerte.

Waarom kiezen voor Blindeer Koning?

Velgen spuiten of poedercoaten wat is het verschil?

Of je nu rijdt in een sportauto, SUV of stadsauto, het spuiten van velgen en het poedercoaten van velgen geven jouw auto een frisse en nieuwe uitstraling.

Velgen spuiten zorgt voor een gladde laklaag in de originele kleur of in een opvallende nieuwe kleur. Dit is ideaal wanneer je een specifieke kleur wilt. Het proces bestaat uit reinigen, schuren, primer aanbrengen en spuiten in de spuitcabine voor een stofvrij en strak eindresultaat.

Velgen poedercoaten is nog duurzamer. Hierbij wordt poeder elektrostatisch aangebracht en vervolgens in de oven ingebakken. De poedercoating maakt de velg extra sterk en bestand tegen corrosie, steenslag en weersinvloeden.

Beide methodes geven een professioneel resultaat, maar poedercoaten is vooral geschikt wanneer je velgen jarenlang beschermd wilt houden.

Kleuren en afwerkingen voor gespoten velgen

Met velgen spuiten of poedercoaten kun je kiezen uit vrijwel elke kleur en afwerking:

  • Klassiek zilver of zwart
  • Sportief hoogglans zwart of antraciet
  • Opvallende kleuren zoals brons, goud, rood of wit
  • Afwerkingen in mat, glans of metallic effect

Of je nu een subtiele upgrade wilt of juist een uitgesproken look, bij Blindeer Koning maken we jouw velgen precies zoals jij ze voor ogen hebt.

Velgen reparatie en spuiten van een velg

Zijn jouw velgen beschadigd door stoeprandschade of verkleuring? Bij Blindeer Koning kun je terecht voor velgen reparatie en overspuiten. Wij herstellen beschadigde velgen, werken krassen en corrosie weg en spuiten ze daarna opnieuw. Zo zien je velgen er weer als nieuw uit.

Wij gebruiken hoogwaardige velgenlak en verf in meerdere lagen, inclusief primer en beschermende coating. Iedere velg wordt zorgvuldig gereinigd, geschuurd en ontvet voor een perfect eindresultaat.

Wat kost het spuiten of poedercoaten van velgen?

De prijs hangt af van de grootte van de velg en de gekozen afwerking. Ter indicatie:

  • Velgen spuiten vanaf €150 per velg
  • Velgen poedercoaten vanaf €175 per velg

Wanneer er ook schadeherstel nodig is of je kiest voor een bijzondere kleur, stellen wij graag een offerte op maat voor je op. Zo weet je altijd precies waar je aan toe bent.

Maak je velgen als nieuw met Blindeer Koning

Wil je jouw velgen professioneel laten spuiten of poedercoaten? Neem dan contact op met Blindeer Koning voor persoonlijk advies en een scherpe offerte. Wij garanderen topkwaliteit, een strakke afwerking en velgen die er weer als nieuw uitzien.

Tevreden klanten
0 +

Veelgestelde vragen

Wat is beter: spuiten of poedercoaten?

Poedercoaten is duurzamer en beter bestand tegen krassen en weersinvloeden. Spuiten geeft meer mogelijkheden qua kleuren en effecten.

Hoe lang duurt het proces?

Gemiddeld 3 tot 5 werkdagen, afhankelijk van de staat van de velgen en de gekozen afwerking.

Kan elke velg worden gepoedercoat?

Ja, bijna elke aluminium velg kan worden gepoedercoat. Velgen met ernstige schade beoordelen we eerst.

Blijft de kleur mooi?

Ja, zowel bij spuiten als poedercoaten wordt een beschermlaag aangebracht, waardoor de kleur lang mooi blijft.

Als je nog vragen hebt kun je natuurlijk altijd contact met ons opnemen.

Wij helpen je graag verder!

Vraag een gratis en vrijblijvende offerte aan

Stuur ons een bericht

Ontdek wat wij voor je kunnen betekenen

Winkelwagen 0
Recent bekeken 0